Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
HAUER ROBERT
hledaný muž
Datum narození 11.1.1992
Pátrání vyhlášeno 19.9.2013
Bydliště - okres PRAHA III
Nebezpečný ANO
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 175 cm
Zdánlivé stáří 20 až 25 let

Popis osoby
  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědočerné
  • BARVA OČÍ hnědá BARVA OČÍ černá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Rozsudkem Vrchního soudu v Praze dne 11. 6. 2013 byl tento muž odsouzen za spáchání násilného trestného činu k trestu odnětí svobody, do kterého do dnešního dne nenastoupil. Mohl by se pohybovat na území hl. m. Prahy, Brna či Moravské Třebové. Může být ozbrojen nožem. V případě jakýchkoliv informací, které by vedly k dopadení tohoto muže, zavolejte na tísňovou linku 158.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.