Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
KRÁTKÁ OLGA
pohřešovaná žena
Datum narození 1/9/1947
Pátrání vyhlášeno 12/27/2021
Bydliště - okres PŘÍBRAM
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 160 až 170 cm
Zdánlivé stáří 74 až 80 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ šedé
  • TVAR VLASŮ vlnité
  • BARVA OČÍ šedá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci a pomoc při pátrání po 74leté pohřešované ženě. Ta odešla v sobotu, tj. 25. prosince, v dopoledních hodinách, na procházku fotit svá oblíbená místa v okolí lesa u obce Nalžovice, v její části Chlum a doposud se nevrátila domů. Po seniorce kriminalisté vyhlásili pátrací akci, do které se zapojilo 6 hlídek policistů z obvodního oddělení, policejní psovod se služebním psem, psovod z Czech SAR Teamu se speciálně vycvičeným psem na pátrání po osobách, dále drony a policisté z poříčního oddělení Slapy. Bohužel se dosavadním pátráním ženu nepodařilo nalézt. Pohřešovaná 74letá žena je vysoká mezi 160 a 170 cm, střední postavy, má krátké šedivé vlasy a šedé oči. Seniorka by měla mít na sobě dlouhou černou bundu či kabát a černou čepici, bližší informaci k oblečení se nám nepodařilo získat. Žena chodí přihrbená a pomalou rychlostí. Seniorka užívá léky na diabetes a tlak, bez jejich pravidelného užívání by mohla být ohrožená na životě, zejména také vzhledem k mrznoucímu počasí. Mobilní telefon ani žádné osobní věci u sebe nemá, vše ponechala doma. Žádáme občany, kteří mají jakékoliv informace o tom, kde by se pohřešovaná mohla nacházet, aby se ozvali policistům na linku 158.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.