Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
SVOBODA MILAN
pohřešovaný muž
Datum narození 12/15/1947
Pátrání vyhlášeno 7/1/2020
Bydliště - okres MĚLNÍK
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 160 až 180 cm
Zdánlivé stáří 73 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ černé BARVA VLASŮ šedé
  • BARVA OČÍ zelená BARVA OČÍ hnědá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: -na sobě světlemodré rifle,khaki tričko
-na nohou bílé boty zn. Prestige
Podrobný popis:
Pohřešovaný odešel v 8:15 hodin z domova na nákup, do současné doby se nevrátil. Trpí Alzheimerovou chorobou, má kardiostimulátor a bere léky na vysoký krevní tlak, které u sebe nemá. Naposledy byl viděn v Neratovicích-Lobkovicích mezi 9. a 10. hodinou. Pokud máte informace k pohřešovanému muži, volejte linku 158. Informace přijme i kterákoliv policejní služebna.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.