Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
PLAČEK PAVEL
hledaný muž
Datum narození 1/14/1977
Pátrání vyhlášeno 9/8/2020
Bydliště - okres BENEŠOV
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 164 až 167 cm
Zdánlivé stáří 42 až 45 let

Popis osoby
  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ plavé (blond)
  • BARVA OČÍ modrá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Policisté z územního odboru Benešov pátrají od počátku loňského měsíce září po Pavlu Plačkovi z Benešovska, a to na základě příkazu k zatčení a dvou příkazů k dodání do výkonu trestu odnětí svobody vydaných Okresním soudem v Benešově a Obvodním soudem pro Prahu 4. Pavel Plaček je zdánlivého stáří 42 až 45 let. Má štíhlou přibližně 165 cm vysokou postavu, modré oči a pravděpodobně krátké plavé (blond) vlasy. Může nosit dioptrické brýle. Popis jeho oblečení není znám. Je předpoklad, že by se mohl pohybovat v lokalitách na Benešovsku, Kladensku nebo na území hlavního města Prahy. Jakékoliv informace k výskytu nebo pobytu hledaného můžete zavolat na tísňovou linku 158 nebo se s nimi obrátit na kteroukoliv služebnu Policie České republiky. Děkujeme.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.