Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
ŠKODOVÁ MARTINA
pohřešovaná žena
Datum narození 11/23/2003
Pátrání vyhlášeno 9/24/2020
Bydliště - okres NÁCHOD
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 155 až 160 cm
Zdánlivé stáří 15 až 17 let

Popis osoby
  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ vlnité
  • BARVA OČÍ hnědá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: vyška 155 -160 cm
středně dlouhé hnědé vlasy
tmavé rifle
pletený svetr
Podrobný popis:
Již třetí týden pátráme po 16leté dívce, která odešla z domova v Novém Městě nad Metují, kam byla propuštěna na návštěvu matky z diagnostického ústavu. Prověřili jsme všechna možná místa, kde by se mohla schovávat, bohužel však bezúspěšně. Jednou variantou by mohl být i úkryt mezi bezdomovci. U dívky se nejedná o první útěk.  Obracíme se na veřejnost s žádostí o pomoc. Kdo si dívky všimne, ať zavolá na linku 158.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.