Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
KUČERA JAN
hledaný muž
Datum narození 4/5/1990
Pátrání vyhlášeno 11/24/2021
Bydliště - okres HODONÍN
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 180 cm
Zdánlivé stáří 30 až 32 let

Popis osoby
  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ zelená BARVA OČÍ hnědá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Kriminalisté z Mladé Boleslavi vyhlásili pátrání po 31letém Janu Kučerovi, který včerejšího dne 24. listopadu 2021 utekl z nestřeženého pracoviště ve firmě na adrese Tovární v Benátkách nad Jizerou a do současné doby se nevrátil. Jan Kučera je v současné době ve výkonu trestu ve věznici Jiřice za majetkovou trestnou činnost. Muž je asi 180 cm vysoký, štíhlé postavy, krátce střižených hnědých vlasů po stranách vystříhaných, má krátce střižené vousy - bradku. V době útěku byl oblečen do pracovního oblečení, montérkové blůzy s logem. Policisté po muži pátrají, nicméně se ho do současné doby nepodařilo nalézt, proto žádají všechny, kteří by měli jakékoliv informace či poznatky o pohybu nebo pobytu muže, aby je policistům sdělili na linku 158 nebo v pracovní dny v době od 7:30 do 15:30 na tel. číslo 974 877 330 nebo 974 877 358. Za pomoc s pátráním děkujeme.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.