Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
KUČERA TOMÁŠ
pohřešovaný muž
Datum narození 5/24/1984
Pátrání vyhlášeno 9/24/2007
Bydliště - okres LIBEREC
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 190 cm
Zdánlivé stáří 23 až 26 let

Popis osoby
  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědočerné
  • TVAR VLASŮ vlnité
  • BARVA VOUSŮ hnědočerné TVAR VOUSŮ vlnité HUSTOTA VOUSŮ středně husté STŘIH VOUSŮ plnovous
  • BARVA OČÍ modrá
  • MAT. ZNAMÉNKO BŘICHO
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: - 190 cm vysoké hubené až vychrtlé postavy
- hnědočerné vlnité vlasy
- modré až modrošedé oči
- středně dlouhé do copánku dozadu zčesané vlasy
- plnovous hnědo-rezavé barvy
Podrobný popis:
Pohřešování bylo rodinou oznámeno 21. září 2007. V té době byl pohřešovaný Tomáš Kučera studentem Karlovy univerzity Matematicko-fyzikální fakulty. Na konci srpna měl dle sdělení rodičů odjet z Liberce do Prahy, údajně ke zkouškám na vysoké škole. Následně se ale zjistilo, že k žádné zkoušce nebyl ani přihlášen. Dne 21. září 2007 obdrželi rodiče emailovou zprávu od syna. Zpráva však byla odeslána z IP adresy, kdy se jednalo o adresu anonymizéra a měla být z Kalifornie. Další informací k jeho osobě byla transakce na jeho účtu, provedená v Madridu také v září roku 2007. Od té doby o sobě pohřešovaný Tomáš Kučera nepodal žádnou zprávu a nikdo nezná jeho místo pobytu. Kromě výše popsaného popisu můžeme k jeho osobě uvézt, že má na těle zvláštní znamení - mateřské znaménko vedle pupku o velikosti 1 x 1,5 cm a při chůzi se pohybuje nápadně dlouhým krokem.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.