Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
TORÁKOVÁ IRENA
pohřešovaná žena
Datum narození 1/7/1970
Pátrání vyhlášeno 10/5/2019
Bydliště - okres ÚSTÍ NAD LABEM
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 150 až 152 cm
Zdánlivé stáří 45 až 55 let

Popis osoby
  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ kudrnaté
  • BARVA OČÍ hnědá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Pohřešovaná Irena TORÁKOVÁ byla naposledy spatřena ve čtvrtek 21. 5. 2019 při odchodu ze zdravotnického zařízení na Roudnicku. Do současné doby se nevrátila domů a nepodala o sobě žádnou zprávu. Její současný pobyt není znám. Hledaná je vysoká 145 - 155cm, hubené postavy, má oválný obličej, hnědé oči, středně dlouhé hnědočerné vlasy, viditelné vady a kazy zubů, držení těla je mírně nachýleno dopředu, výslovnost pomalá a špatná, zvláštní znamení – jizva na pravé paži od ramene k předloktí. Jakékoliv informace k výskytu pohřešované sdělte na linku 158, popř. na tel. č. 974 436 456 (v pracovní dny v době 7 – 15 hod.) nebo na nebližší policejní služebnu. Za pomoc předem děkujeme.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.