Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
ŠÍMA VÁCLAV
pohřešovaný muž
Datum narození 5/24/1964
Pátrání vyhlášeno 1/30/2014
Bydliště - okres PRACHATICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 180 až 185 cm
Zdánlivé stáří 55 až 60 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ šedé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA VOUSŮ prošedivělé TVAR VOUSŮ hladké STŘIH VOUSŮ plnovous
  • BARVA OČÍ hnědá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Prachatičtí kriminalisté pátrají po pohřešovaném 50letém Václavu ŠÍMOVI, trvale bydlištěm v obci Husinec, v okrese Prachatice. Pohřešovaný odešel z domova dne 29. ledna 2014 kolem 07:00 hodiny ranní neznámo kam a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Pohřešovaný měří 180 cm a je střední postavy, má krátké prošedivělé vlasy, ostříhané na ježka, hnědé oči a prošedivělý plnovous. V době odchodu z místa bydliště měl na sobě maskáčovou bundu a kalhoty, černou mikinu, sportovní obuv značky HIS, tmavě šedé nebo hnědé barvy se žlutým lemem, kožený klobouk tmavě hnědé barvy a přes rameno měl zelenou kabelu tzv. polní tašku.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.

Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.

Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.

Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.