Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
HÁLA MILAN
pohřešovaný muž
Datum narození 11/18/1979
Pátrání vyhlášeno 6/29/2022
Bydliště - okres ÚSTÍ NAD LABEM
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 170 cm
Zdánlivé stáří 40 až 45 let

Popis osoby
  • POSTAVA hubená
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: Zdánlivé stáří 40 až 45 let, výška 170 cm, hubená postava
krátké vlasy, barva hnědá
Oblečení: černé kalhoty, šedé triko, bílé tenisky
Podrobný popis:
Pohřešovaný muž je pohřešován od zhruba 11:00 hod. dne 28.6.2022. Naposledy byl viděn v ulici Jizerská v Ústí nad Labem a do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Pohřešovaný muž se vyhýbá se sociálním kontaktům, rozhovorům s lidmi a při oslovení neodpovídá, když něco chce, může psát na papír. Muž chodí shrbený, pomalou chůzí. V přímém ohrožení života není. Sebevražedné sklony však nejsou vyloučeny. Podle zjištěných informací by pohřešovaný muž měl být oblečen do šedého trika, černých kalhot a bílých tenisek. Pohřešovaný muž se může pohybovat v oblasti Dobětic, Božtěšic, Skorotic a Všebořic.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.