Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
BÁRTA BOŘIVOJ
hledaný muž
Datum narození 6/12/1978
Pátrání vyhlášeno 12/7/2022
Bydliště - okres PŘÍBRAM
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 180 cm
Zdánlivé stáří 40 až 45 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • STŘIH VOUSŮ strniště
  • BARVA OČÍ modrá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: - vysoký 165 - 170 cm
- modré oči
- oholená hlava
Podrobný popis:
Policisté pátrají po Bořivoji Bártovi z Příbramska, kterého hledají z důvodu podezření z přečinu zanedbání povinné výživy podle § 196 odst. 1 trestního zákoníku. Na hledaného muže vydalo Okresní státní zastupitelství v Příbrami dne 1. 12. 2022 souhlas se zadržením. Pan Bárta si je vědom, že je osobou v celostátním pátrání, záměrně se skrývá a mění kontakty, aby se vyhnul trestnímu stíhání. Trvalý pobyt má hlášen na MěÚ Příbram. Hledaného muže se zatím nepodařilo vypátrat. Pokud má někdo informace, kde se pan Bárta zdržuje, ať kontaktuje policisty prostřednictvím linky 158.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.