Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Formulář pro hlášení závadového obsahu a aktivit v síti internet

Formulář je určen pro Vaše upozornění na závadový obsah či aktivity v síti internetu, s nimiž jste se setkali a který jste se rozhodli nahlásit Policii České republiky.

Upozornění

Formulář nenahrazuje klasické oznámení, které můžete učinit na kterémkoliv oddělení Policie České republiky, a rovněž nenahrazuje elektronickou podatelnu Policie České republiky, tudíž se nejedná o podání ve smyslu ustanovení § 59 zákona číslo 141/1961 Sb., o trestním řízení soudním, ani dle ustanovení § 37 zákona číslo 500/2004 Sb., správní řád. V návaznosti na tuto skutečnost Vám sdělujeme, že vzhledem k charakteru služby není ohlašovatelům zasíláno vyrozumění o provedených opatřeních. Touto formou rovněž není zajišťována pomoc v tísni. V naléhavých případech se proto vždy obracejte na nejbližší útvar Policie České republiky, případně využijte linku tísňového volání 158 nebo 112.
Zorientovat se v problematice kyberkriminality a získat užitečné preventivní informace, rady a doporučení můžete na stránkách Národní centrály proti organizovanému zločinu.

Obsah hlášení: *

Zde popište zjištění závadového obsahu na internetu.  

Umístění závadového obsahu:

Zde uveďte, kde se závadový obsah nachází, například adresu URL. „http://www.policie.cz/priklad.htm“.

Váš kontakt (např. e-mail, telefonní číslo):

Uvedením kontaktu nám umožníte Vás požádat o případné doplnění dalších nezbytných informací.
Beru na vědomí výše uvedené upozornění.  

Ověřovací kód: *

* Povinná pole