Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
NOVOTNÝ MILAN
pohřešovaný muž
Datum narození 10.5.1983
Pátrání vyhlášeno 6.9.2017
Bydliště - okres JIČÍN
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 185 až 190 cm
Zdánlivé stáří 34 let

Popis osoby
  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědočerné
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ modrá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Policisté od 6. září 2017 pátrají po Milanovi Novotném z Jičína, narozeném 10. 5. 1983. Pohřešovaný odešel z místa bydliště dne 3. září, kde byl naposledy viděn okolo 8. hodiny ranní. Do současné doby o sobě svým nejbližším nepodal žádnou zprávu a je nekontaktní. Protože se rodina obává o jeho život a zdraví, oznámila jeho zmizení na policii. Muž je vysoký asi 190 cm, hubené postavy. Má modré oči a hnědočerné rovné vlasy. Nosí tmavé dioptrické brýle. Na sobě měl plátěné černé kalhoty, černé triko a mikinu s bílým nápisem a hnědošedé tenisky. Pokud byste k jeho pohybu mohli podat jakoukoliv informaci volejte na bezplatnou linku 158.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.