Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
BANÍKOVÁ VERONIKA
pohřešovaná žena
Datum narození 5/21/1987
Pátrání vyhlášeno 9/23/2021
Bydliště - okres NÁCHOD
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 173 cm
Zdánlivé stáří 35 až 40 let

Popis osoby
  • BARVA VLASŮ hnědé BARVA VLASŮ hnědočerné
  • TVAR VLASŮ rovné
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: výška 175 cm, vyzáblá postava
krátké světle hnědé vlasy
používá paruku s hnědými vlasy
zelená bunda, modré rifle, oranžové boty zn. Adidas
Podrobný popis:
Od minulého týdne (23.9.) pátráme po 34leté  ženě z Broumova, která odešla z domova v neděli 19.9. neznámo kam a již se domů nevrátila. Žena odešla z domu již několikrát, ale dříve se vždy po 2 až 3 dnech sama vrátila. Jelikož její nepřítomnost je tentokrát vícedenní, rodina nahlásila její pohřešování. V době odchodu měla na hlavě paruku s hnědými vlasy, jinak má vlasy krátké a světle hnědé. Policisté prověřili její oblíbená místa, blízké příbuzné, přátele, zdravotnická zařízení, ale bohužel ji do současné doby nenašli. S žádostí o pomoc při pátrání se proto obracíme na širokou veřejnost. Kdo si ženy všimne, nebo by mohl poskytnout o ní jakoukoliv informaci, ať zavolá na linku 158, nebo se dostaví na jakoukoliv policejní služebnu.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.

Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.

Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.

Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.