Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
HODERMARSKÝ MICHAL
hledaný muž
Datum narození 4/10/1974
Pátrání vyhlášeno 5/25/2018
Bydliště - okres PRAHA - VENKOV JIH
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 180 cm
Zdánlivé stáří 40 až 45 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • BARVA OČÍ modrá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Policisté z územního odboru Praha venkov-JIH pátrají od poloviny roku 2018 po Michalu Hodermarském z Prahy – východ, a to na základě příkazu k zatčení a evropského zatýkacího rozkazu vydaných okresními soudy pro Prahu – východ a Kolín. Michal Hodermarský je robustní svalnaté přes 180 cm vysoké postavy, má modré oči a pravděpodobně vyholené hnědé vlasy. Popis jeho oblečení není znám. Je předpoklad, že by se mohl pohybovat v chatových a lesních lokalitách poblíž obcí Ondřejova, Třemblatu, Sázavy a na Kolínsku. Jakékoliv informace k výskytu nebo pobytu hledaného můžete zavolat na tísňovou linku 158 nebo se s nimi obrátit na kteroukoliv služebnu Policie České republiky. Děkujeme.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.