Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
SRNKA MICHAL
hledaný muž
Datum narození 2/17/1987
Pátrání vyhlášeno 5/15/2023
Bydliště - okres RAKOVNÍK
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 180 cm
Zdánlivé stáří 35 až 37 let

Popis osoby
  • POSTAVA obézní
  • TVAR VOUSŮ vlnité HUSTOTA VOUSŮ středně husté
  • BARVA OČÍ šedá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Policisté již v květnu vyhlásili pátrání po 36letém Michalu Srnkovi. Muž byl komisařem služby kriminální policie a vyšetřování v Kladně obviněn z násilného majetkového trestného činu. Dále je na něj vydán Okresním soudem v Rakovníku příkaz na dodání do výkonu trestu odnětí svobody, kdy dobrovolně ve stanovený termín do vězení nenastoupil. V současné době se hledaný skrývá neznámo kde. Poslední zjištěná lokalita, kde by se mohl pohybovat je Jihlavsko. Hledaný muž je silné postavy, má šedé oči a hustší vousy. V případě, že víte, kde by se Michal Srnka mohl zdržovat nebo ho někde uvidíte, kontaktujte prosím policisty na lince 158 nebo přímo kladenské kriminalisty na tel. čísle 739 138 440 nebo emailem: pavel.novotny@pcr.cz nebo na lince 974 873 371/372. Za jakékoliv důležité poznatky a informace předem děkujeme.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.