Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
MEZEY ROMAN
hledaný muž
Datum narození 3/27/1978
Pátrání vyhlášeno 7/3/2020
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Slovenská republika (SK)
Výška 170 až 180 cm
Zdánlivé stáří 40 až 50 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ rovné
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Od loňského července pátráme po 42letém muži ze Slovenska, na kterého je na základě souhlasu se zadržením vyhlášeno celostátní pátrání. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu krádež, které se měl dopustit v jednom domě na Hronovsku. S majitelkou domu se domluvil na rekonstrukci koupelny. V jednu chvíli však využil její nepřítomnosti a z domu jí odcizil mobilní telefon, finanční hotovost a nářadí. Vše v celkové hodnotě cca 25 tisíc korun. Od té doby se po něm "slehla zem". Policisté prověřili místa, kde by se mohl zdržovat, nemocnice, jeho příbuzné i známé, ale bohužel zatím bez kladného výsledku. Nepátráme po něm nejen my, ale i kolegové ze Slovenska, kteří po něm dokonce vyhlásili Schengenské pátrání.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.