Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
FILIP MIROSLAV
pohřešovaný muž
Datum narození 12/28/1955
Pátrání vyhlášeno 6/13/2023
Bydliště - okres SEMILY
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 180 cm
Zdánlivé stáří 65 až 70 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědé BARVA VLASŮ šedé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA VOUSŮ šedé TVAR VOUSŮ kartáčovité STŘIH VOUSŮ knír STŘIH VOUSŮ bradka
  • BARVA OČÍ hnědá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: zdánlivý věk 75 let, výška 175 cm, postava hubená
středně dlouhé rovné šedé vlasy, neupravený účes, vylysalá místa
oči malé, zelené barvy, nosí dioptrické brýle, vada na levém oku
nos zjizvený, střední, vystouplá brada, tvar hlavy oválný, hubený, šedé vousy do tvaru kníra
chůze vratká, nachýlené držení těla dopředu, hlas sípavý, špatná výslovnost
Podrobný popis:
Služba kriminální policie a vyšetřování Územního odboru Semily vyhlašuje pátrání po 67letém Miroslavu FILIPOVI. Pohřešování oznámil dne 13. 6. 2023 kolem 9 hodiny ráno starosta obce Karlovic na obvodním oddělení Turnov. Pohřešovaný muž byl naposledy viděn v neděli 11. 6. 2023 kolem 6,30 hodin u místního obchodu potravin v Karlovicích – část Radvánovice, odkud odešel neznámo kam. Domů se do současné doby nevrátil, ani o sobě nepodal žádnou zprávu. V té době byl oblečen do tmavě šedých tepláků, tmavého trička, červené vesty bez rukávů a do zelených gumových bot (pantoflí). Muž nevidí na levé oko, nosí dioptrické brýle. Veškerá opatření, která se v souvislosti s jeho vypátráním doposud realizovala, tj. veškeré prověrky v rodině, u známých, v nemocnicích, na nádražích a na místech možného výskytu, byla zatím neúspěšná. Zároveň probíhala v daném teritoriu pátrací akce, do které bylo kromě několika policistů a policejních psovodů se služebními psy, nasazeno na tři desítky hasičů, kteří použili k vyhledávání i dron. Do pátrací akce se zapojil taktéž služební pes Hasičského záchranného sboru. Muže se zatím nepodařilo najít. V tuto chvíli se obracíme s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešovaném muži na veřejnost. Veškeré poznatky k pohybu tohoto muže lze sdělit na bezplatnou tísňovou linku 158 nebo policistům na kterékoliv policejní služebně.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.

Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.

Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.

Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.