Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
LENNER PAVOL
hledaný muž
Datum narození 6/25/1969
Pátrání vyhlášeno 5/4/2016
Bydliště - okres OSTRAVA
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Slovenská republika (SK)
Výška 180 až 184 cm
Zdánlivé stáří 50 až 55 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • BARVA OČÍ modrá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Policisté z Nymburska pátrají po hledaném 54letém muži již od roku 2016. Již v minulosti po něm bylo vyhlášeno pátrání 4x a to z důvodu neplacení výživného. Naposledy byl vypátrán v Ostravě, ale může se pohybovat kdekoliv v České republice a nemůžeme vyloučit, že může být i v zahraničí, jelikož pochází ze Slovenska. V současné době je na něj Okresním soudem v Nymburce vydán předchozí souhlas se zadržením a od roku 2023 i Evropský zatýkací rozkaz, takztéž kvůli neplacení výživného. Často se pohyboval v prostředí poutí, jarmarků a cirkusů, mezi osobami, které tyto atrakce provozují. Naposledy byl viděn v prosinci 2019 v Pardubicích a Hradci Králové. Na ubytovně nechal veškeré věci a utekl, když zjistil, že ho ve městě policisté hledají. Hledaný Pavol Lenner je asi 185 cm vysoký, má modré oči a hnědé vlasy. Pokud máte jakékoliv informace o tom, kde by se hledaný mohl zdržovat nebo máte jakékoliv poznatky k jeho osobě, které by policistům pomohly s jeho vypátráním, zavolejte prosím na linku 158. Za pomoc děkujeme.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.

Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.

Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.

Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.