Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
MARCHAL JAN
pohřešovaný muž
Datum narození 10/9/1973
Pátrání vyhlášeno 11/10/2023
Bydliště - okres PRAHA IV
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 173 cm
Zdánlivé stáří 48 až 52 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • STŘIH VOUSŮ oholen
  • BARVA OČÍ zelená
  • JIZVA BŘICHO
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
AKTUALIZACE z 13. listopadu 2023: Středočeští policisté stále pátrají po 50letém muži z Ohrobce. Policisté by potřebovali zjistit případné svědky, kteří mohli pohřešovaného vidět, a to v době od 22:30 hodin dne 8. listopadu až do ranních hodin dne 9. listopadu 2023. Podle zjištěných informací pohřešovaný vystupoval z TAXI 8. listopadu 2023 ve 22:30 v Ohrobci, v 0:50 dne 9. listopadu byl kontrolován hlídkou v obci Březová- Oleško a následně jeho pohyb zachytily kamery v 1:30 v obci Černíky, kdy šel směrem ke svému bydlišti, tam ale nedošel a ve 2:23 se tou samou cestou vrací obcí Černíky směrem na obec Březová- Oleško. Od této doby jeho pohyb není znám. Žádáme případné svědky, kteří si ve zmíněné době mohli pohřešovaného všimnout, aby kontaktovali policisty na lince 158 a sdělili jim důležité informace o jeho výskytu a případně i o tom, zda se pohyboval sám nebo v něčí společnosti.  Za jakékoliv důležité poznatky děkujeme. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Informace z 10. listopadu 2023: Středočeští kriminalisté pátrají po 50letém Janu Marchalovi z Ohrobce, který vzhledem k jeho zdravotnímu stavu může být v ohrožení života. Pohřešování oznámila jeho sestra pražským policistům 9. listopadu. Jan Marchal je vysoký asi 173 cm, střední postavy. Na sobě měl mít naposledy světlé kalhoty, černou péřovou bundu s kapucí (na kapuci jsou dva reflexní pásky), šedou šálu a černou čepici. Vzhledem k tomu, že muž trpí epilepsií, na které užívá léky a ty s největší pravděpodobností s sebou nemá, je zde důvodná obava o jeho život a zdraví. Pohřešovaný byl naposledy svou sestrou v kontaktu 8. listopadu večer. Tentýž večer navštívil restauraci v centru Prahy, odkud se poté nechal odvést řidičem taxi služby do místa bydliště v Ohrobci, do svého domu ale nedošel. Nicméně 9. listopadu, v čase 00:50 hodin, byl Jan Marchal kontrolován policejní hlídkou v obci Březová-Oleško, kdy byl v pořádku, bez jakéhokoliv protiprávního jednání. Od té doby již vidět nikde nebyl a domů se nevrátil. Jelikož může být Jan Marchal v ohrožení života, obracíme se na veřejnost s žádostí o pomoc. Pokud muže uvidíte nebo máte jakékoliv informace o jeho pohybu, kontaktujte nás na lince tísňového volání 158. Děkujeme všem za sdílení pátrací relace.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.