Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
POLEŠČUK ALEXEJ
pohřešovaný muž
Datum narození 11/19/1996
Pátrání vyhlášeno 3/9/2023
Bydliště - okres NÁCHOD
Nebezpečný NE
Ozbrojen ANO
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 175 cm
Zdánlivé stáří 25 až 27 let
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: -na sobě: tmavě modrá bunda a
světle modré teplákové kalhoty
Podrobný popis:
Dnes krátce před 13.hodinou jsme přijali oznámení o pohřešování 26letého muže z Náchodska, který měl během včerejšího večera nebo dnešního rána odejít ze svého bydliště ve Zdoňově u Teplic nad Metují, a do současnosti o sobě nedal vědět. Jelikož existuje důvodná obava o jeho zdraví či život, žádáme veřejnost o pomoc. Pokud jste muže viděli, zavolejte na bezplatnou linku 158. Muž by měl mít delší tmavé vlasy a na sobě tmavě modrou bundu a světle modré teplákové kalhoty. Více informací zde (v případě, že odkaz již není aktivní, byla hledaná osoba nalezena).


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.