Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
HAVLÍKOVÁ MARTA
pohřešovaná žena
Datum narození 7/31/1970
Pátrání vyhlášeno 4/24/2022
Bydliště - okres JABLONEC NAD NISOU
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 168 až 172 cm
Zdánlivé stáří 52 až 55 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědé BARVA VLASŮ ryšavé
  • TVAR VLASŮ vlnité
  • BARVA OČÍ modrá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: 51 let, střední postavy, výška 170 cm
Vlasy - hnědé, ryšavé, středně dlouhé, vlnité, vpředu česané na ofinu.
Nosí dioptrické brýle, které nechala doma.Oči modré.
Oblečení: blíže neurčeno, pravděpodobně měla na sobě bundu, mikinu, kalhoty a na nohou boty pohorky.
Jejím oblíbeným vzorem na oblečení je kostka.
Podrobný popis:
Pohřešovaná odešla ze svého domova v Jablonci nad Nisou v pátek 22. 4. 2022 v odpoledních hodinách pravděpodobně mezi 15.00 a 16.00 hodin. Pohřešovaná odešla z domova s tím, že jede ke kamarádce do Frýdlantu, kam ovšem nedojela a tato kamarádka uvedla, že s ní ani žádnou schůzku domluvenou neměla. Poslední informace o jejím pravděpodobném výskytu mají policisté z pátku 22. 4. 2022 kolem 19. hodiny v Harrachově. Od té doby v rámci mnoha šetření a prověrek nebyl výskyt pohřešované zaznamenán. Ani ona o sobě nikomu nepodala žádnou zprávu a domů se nevrátila. Na základě dosud provedeného šetření policisté nemohou vyloučit to, že by mohla být v ohrožení zdraví i života. Veškeré informace k pohřešované ženě sdělte policistům na kterékoliv služebně nebo telefonicky na bezplatné lince 158. Kontaktovat můžete i přímo policisty z Obvodního oddělení v Jablonci nad Nisou na tel. č. 974 480 100.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.