Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
KOSOHORSKÁ SIMONA
hledaná žena
Datum narození 5/12/2005
Pátrání vyhlášeno 8/3/2020
Bydliště - okres DĚČÍN
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 172 cm
Zdánlivé stáří 18 let

Popis osoby
  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ černé
  • BARVA OČÍ hnědá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Pohřešovaná byla v březnu 2020 rozhodnutím soudu v Děčíně svěřena do péče diagnostického ústavu v Praze 4. Počátkem srpna utekla ze zahrady tohoto zařízení neznámo kam. Dívka je dlouhodobou uživatelkou omamných a psychotropních látek a je velmi pravděpodobné, že se pohybuje ve společnosti dalších uživatelů drog. Její současné místo pobytu není známo, ale nevylučujeme, že by se mohla nacházet na území Varnsdorfu, odkud pochází. Stejně tak se však může pohybovat v Praze nebo kdekoli v ČR. Popis osoby: hubená, 170 cm vysoká postava, oválný obličej, hnědé oči a černé vlasy česané na mikádo. Vzhledem k délce pohřešování může být vzhled jmenované pozměněn. Dívka má na prstu pravé ruky vytetované písmeno „R“ a na zápěstí malé lebky. Pokud máte informace, které by vedly k vypátrání osoby, kontaktujte linku tísňového volání 158.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.