Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
VOTAVA VERONIKA (Může se vydávat za VOTAVA Dan)
pohřešovaná žena
Datum narození 2/20/1988
Pátrání vyhlášeno 10/14/2020
Bydliště - okres MĚLNÍK
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 160 až 175 cm
Zdánlivé stáří 32 až 35 let

Popis osoby
  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • BARVA OČÍ modrá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: - hnědé krátké vlasy
-dioptrické brýle
Podrobný popis:
Pohřešovaná byla dne 8. října 2020 propuštěna z nemocnice v Mělníku. Domů se však nevrátila a nepodala o sobě žádné zprávy. Mobilní telefon má vypnutý. Může se vydávat za muže, používá jméno Dan. Žena se dle zjištění necítí ve svém bytě bezpečně, proto občas přespává v lese nebo v přírodě, kde se cítí lépe.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.