Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
JELÍNKOVÁ JIŘINA
pohřešovaná žena
Datum narození 9/6/1939
Pátrání vyhlášeno 6/24/2024
Bydliště - okres PRAHA II
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 157 až 162 cm
Zdánlivé stáří 80 až 90 let

Popis osoby
  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ šedé BARVA VLASŮ bílé
  • BARVA OČÍ modrá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Hledaná byla naposledy viděna včera večer kolem dvacáté hodiny v místě svého bydliště na Zličíně. Dnes kolem poledne ji navštívil vnuk a babičku doma již nenašel. Žena z bytu odešla pravděpodobně nalehko, doma nechala peněženku, doklady i mobilní telefon. Jmenovaná trpí stařeckou demencí, cukrovkou a rodina má o ni strach. Pokud jste ji viděli, prosím kontaktujte linku 158. Děkujeme. por. Mgr. Jan Rybanský - 24. červen 2024


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.

Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.

Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.

Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.