Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
VAJSOCHR JIŘÍ
pohřešovaný muž
Datum narození 1/2/1953
Pátrání vyhlášeno 5/30/2022
Bydliště - okres MĚLNÍK
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 180 cm
Zdánlivé stáří 60 až 70 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ šedé
  • TVAR VLASŮ kudrnaté
  • STŘIH VOUSŮ plnovous
  • BARVA OČÍ zelená BARVA OČÍ hnědá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Policisté z Územního odboru Mělník zatím bezúspěšně pátrají po pohřešovaném 69letém Jiřím Vajsochrovi, a to už od konce května tohoto roku. Naposledy byl viděn 29. dubna 2022 v obci Byšice, od té doby ho nikdo neviděl. Pohřešovaný je bez domova a nemá ani žádné stálé přátele nebo rodinu. Jeho vzhled je zanedbaný, má tmavší prošedivělé kudrnaté vlasy, vousy a hnědé oči. Pokud muže někdo uvidíte nebo máte jakékoliv informace o tom, kde se pohybuje, zavolejte prosím na linku 158 nebo se ozvěte přímo policistům OOP Mělník na číslo 974 876 700.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.