Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
KLEČKA JIŘÍ
pohřešovaný muž
Datum narození 7/8/1969
Pátrání vyhlášeno 11/22/2021
Bydliště - okres KUTNÁ HORA
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 175 až 180 cm
Zdánlivé stáří 52 až 55 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědé BARVA VLASŮ šedé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA VOUSŮ hnědé BARVA VOUSŮ prošedivělé TVAR VOUSŮ vlnité HUSTOTA VOUSŮ středně husté STŘIH VOUSŮ plnovous
  • BARVA OČÍ modrá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Policisté vyhlásili do v pondělí 22. listopadu 2021 pátrání po pohřešovaném 52letém muži z Kutnohorska. Naposledy byl viděn 3. listopadu 2021 v ranních hodinách, kdy odjel z místa trvalého bydliště na Kutnohorsku za rybolovem neznámo kam. Odjel na pánském jízdním kole zn. Favorit, tmavě zelené barvy. Na zádech měl batoh s rybářským vybavením. Oblečen byl do šedozelené zimní bundy, zelených kalhot a zeleného trička. Muž má prošedivělé kratší vlasy, česané dopředu a prošedivělý plnovous. Vysoký je cca 175-180 cm. Mobilní telefon má vypnutý. Muž trpí slabá cukrovkou a má vyšší tlak. V minulosti na tak dlouhou dobu nikdy neodjel.  Policisté přijmou jakékoliv informace o muži na linku 158. Za pomoc s pátráním děkujeme.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.