Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
ŠTIRSKÁ JAROSLAVA
pohřešovaná žena
Datum narození 2/28/1955
Pátrání vyhlášeno 1/27/2022
Bydliště - okres KARLOVY VARY
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 160 cm
Zdánlivé stáří 65 až 70 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědočerné
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ šedá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Pohřešování ženy oznámila její sestra, která uvedla, že se s ženou měla dnes sejít na domluveném místě v Karlových Varech, kam však nedorazila. V místě svého bydliště měla zanechat dopis na rozloučenou. Mobilní telefon u sebe pohřešovaná žena nemá. Na sobě by mohla mít černý kabát.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.

Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.

Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.

Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.