Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
DUNOVÁ MICHAELA
hledaná žena
Datum narození 3/13/2007
Pátrání vyhlášeno 1/3/2024
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Slovenská republika (SK)
Výška asi 151 cm
Zdánlivé stáří 15 až 18 let

Popis osoby
  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ černé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ černá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Dívka měla ve středu 3. ledna letošního roku v ranních hodinách odejít z Dětského domova Mariánské Lázně. Na sobě měla mít černou zimní bundu a černé rifle. Mobilní telefon u sebe nemá. Dívka neužívá žádné léky a neměla by být v ohrožení života.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.