Policie České republiky  

Přejdi na

Naším cílem je Vaše bezpečí


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
ŠKODOVÁ NATÁLIE
pohřešovaná žena
Datum narození 6/28/2008
Pátrání vyhlášeno 9/17/2023
Bydliště - okres PRAHA - VENKOV VÝCHOD
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 155 cm
Zdánlivé stáří 15 až 18 let

Popis osoby
  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ černé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ modrá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Policisté z Prahy venkov - východ vyhlásili dnes, tj. 17. září 2023 pátrání po pohřešované 15leté Natálii z Úval. Naposledy byla doma viděna 13. září, od té doby se doma neukázala a rodině neozvala, proto se dnes rodina obrátila na policii. Dívka by se měla pohybovat se svým přítelem, pravděpodobně v Českém Brodě, kde byla dnes viděna, před policií se ale skrývá. Již v minulosti za přítelem z domova utekla. Pohřešovaná Natálie se léčí s epilepsií, léky u sebe nemá, proto je zde důvodná obava o její zdraví. Mobilní telefon dívky je nedostupný. Dívka je asi 155 cm vysoká, hubené postavy a má dlouhé černé vlasy. Z domova odešla s černým batohem značky Puma. Pokud pohřešovanou dívku uvidíte, ozvěte se prosím neprodleně policistům na linku 158. Za jakékoliv důležité informace a poznatky děkujeme.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.