Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
VOHNOUTOVÁ DIANA
pohřešovaná žena
Datum narození 2/12/2009
Pátrání vyhlášeno 5/9/2024
Bydliště - okres DĚČÍN
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 160 cm
Zdánlivé stáří 15 let

Popis osoby
  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ hnědá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: výška 160 cm
zdánlivé stáří 15 let
Podrobný popis:
Pohřešovaná dne 9.5.2024 odešla z místa svého trvalého pobytu v Děčíně 32 a do současné doby se nikomu z rodiny neozvala. Šetřením PČR bylo zjištěno, že pohřešovaná by se mohla pohybovat na území města Děčína nebo města Mostu. V době odchodu měla na sobě černé triko s růžovým nápisem, světlé tepláky a bílé boty značky NIKE. Dívka má tetování na předloktí pravé ruky s motivem růže a na hrudníku s motivem motýlka a nápisem "Alžběta".


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.

Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.

Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.

Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.