Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
HOUSKA VÁCLAV
pohřešovaný muž
Datum narození 3/22/1947
Pátrání vyhlášeno 4/19/2024
Bydliště - okres LIBEREC
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 156 až 160 cm
Zdánlivé stáří 76 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ šedé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ hnědá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: Vysoký 155-160cm, střední postavy
šedé, krátce střižené vlasy, knír
hnědé oči, mezery v chrupu
řeč: zadrhává
Podrobný popis:
Kriminalisté Krajského ředitelství policie Libereckého kraje pátrají po 77letém Václavu HOUSKOVI. Pohřešování oznámili na místně příslušné OOP Frýdlant dne 19.4.2024 rodinní příslušníci. Muž byl naposledy spatřen na počátku letošního roku v místě svého bydliště. Do současné doby se však již neozval a nepodal o sobě žádnou zprávu. Jeho současný výskyt není znám. S oblibou využívá k cestám takřka po celé České republice tzv. režijní zvýhodněné jízdné, zejména pro vlakovou přepravu. Věnuje se turistickým aktivitám. Nosí lesnické oděvy zelené barvy, lesnický klobouk, polobotky černé barvy. Jmenovaný by s ohledem na svůj věk mohl trpět výpadky paměti. Mohl by se stát obětí nešťastné náhody nebo trestného činu. Opatření, která se v souvislosti s jeho vypátráním doposud realizovala, tj. prověrky v rodině, u známých, v nemocnicích, na nádražích a dalších místech jeho možného výskytu, byla zatím neúspěšná. V tuto chvíli žádáme veřejnost o spolupráci při pátrání po pohřešovaném. Pokud jste jej viděli nebo víte, kde se v současné době nachází, kontaktujte linku 158 nebo přímo policisty na kterékoli policejní služebně.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.

Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.

Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.

Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.