Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
HUSÁK BOHUSLAV
pohřešovaný muž
Datum narození 4/10/1945
Pátrání vyhlášeno 8/27/2023
Bydliště - okres TŘEBÍČ
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 178 cm
Zdánlivé stáří 78 let

Popis osoby
  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ šedé
  • TVAR VLASŮ rovné
  • BARVA OČÍ hnědá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: Pohřešovaný muž je hůře pohyblivý.
Podrobný popis:
Senior má bydliště v obci Stařeč. V neděli 27. srpna odjel v odpoledních hodinách z domu na elektrickém tříkolovém vozíku červené barvy do místního restauračního zařízení v centru obce, odkud odjel kolem půl šesté večer. Zpátky do místa bydliště se ale nevrátil. Na sobě měl muž oblečené červené tričko, riflové kalhoty a hnědou mikinu.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu národního operačního centra Policejního prezídia Policie České republiky oopp@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů v platném znění, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.