Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
JANEČEK DAVID
hledaný muž
Datum narození 9/18/1971
Pátrání vyhlášeno 5/2/2019
Bydliště - okres STRAKONICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 170 cm
Zdánlivé stáří 40 až 45 let

Popis osoby
  • BARVA VLASŮ plavé (blond)
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis:
Podrobný popis:
Jihočeští policisté pátrají po 49letém Davidu Janečkovi ze Strakonic, který se od května roku 2019 vyhýbá nástupu do věznice, kam ho poslal Okresní soud v Jeseníku za jeho rozsáhlé podvody. Máme důvodné podezření, že v nich bohužel pokračuje i nadále. Jmenovaný od lidí láká peníze na obstarání vstupenek na fotbalové zápasy, které nikdy nedodá, a nebo prodává dárkové karty na sportovní značkové zboží, za které v obchodě lidé nic nedostanou. Dárkové karty od něj totiž nemají žádné finanční krytí. David Janeček vystupuje pod různými falešnými jmény a pohybuje se zřejmě po území celé republiky. V nedávné době ho svědci viděli v jednom harrachovském hotelu Libereckém kraji. Hledaný muž je vysoký 170 centimetrů, silnější postavy. Má kratší , prošedivělé vlasy, modré oči a trpí lupénkou. Pokud nám ho můžete pomoci vypátrat, volejte prosím okamžitě naši bezplatnou tísňovou linku 158. Děkujeme.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.