Policie České republiky  

Přejdi na

Služba veřejnosti a prestižní povolání


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
HLOUŽEK MICHAL
hledaný muž
Datum narození 11/14/1975
Pátrání vyhlášeno 6/3/2010
Bydliště - okres PRAHA IV
Nebezpečný NE
Ozbrojen ANO
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 170 až 180 cm
Zdánlivé stáří 40 až 45 let

Popis osoby
  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ hnědočerné
  • BARVA OČÍ hnědá
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Podrobný popis

Krátký popis: štíhlá 170 až 180 cm vysoká postava
Podrobný popis:
Od začátku června 2010 pátrají kriminalisté po jednačtyřicetiletém muži, který nenastoupil do výkonu trestu odnětí svobody, a to i přesto, že o této povinnosti ví. Do věznice s ostrahou ho poslal Městský soud v Praze na dobu devíti let za rozsáhlou hospodářskou trestnou činnost, kterou páchal v letech 2004 až 2005 v souvislosti s dovozem pohonných hmot. Celková škoda, kterou svým jednáním způsobil, byla vyčíslena na téměř půl miliardy korun. Na odsouzeného je vydán i mezinárodní zatykač. Popis osoby: štíhlá 170 až 180 cm vysoká postava, hnědočerné vlasy a hnědé oči. Jestliže jste muže viděli nebo víte, kde by se mohl nacházet, kontaktujte linku 158. Vzhledem ke skutečnosti, že fotka muže je z roku 2010, je možné, že svůj zevnějšek mohl změnit.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.