Policie České republiky  

Přejdi na

Pomáhat a chránit


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 
Přihlášení k odběru novinek e-mailem
Zadejte vaši e-mailovou adresu:
Z důvodu antispamové ochrany bude na vaši e-mailovou adresu zaslán automatický e-mail, ve kterém budete vyzváni k potvrzení odběru upozornění o pátrání po dětech v ohrožení.
Chcete-li, aby vás zpráva o vyhlášeném/odvolaném pátrání po dítěti v ohrožení zastihla vždy, i když právě nemáte přístup do své e-mailové schránky? Nastavte si ve své e-mailové schránce zasílání upozornění na nový e-mail SMSkou na váš mobilní telefon. Za došlé upozornění ve formě SMS nic neplatíte, jednotliví mobilní operátoři jej poskytují zdarma. Návod na nastavení této služby podle jednotlivých operátorů naleznete zde.


Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.